Ogłoszenia, 21 lutego 2021 roku

  1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy św. o godz. 18.30.
  2. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali po mszy św. o godz. 18.00.
  3. Dla narzeczonych, którzy w tym roku planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński nauki przedmałżeńskie dziś i w kolejne niedziele o godz. 19.00. Chętne pary prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub drogą mailową.
  4. Zamówiliśmy nową Drogę Krzyżową do naszego kościoła. Dotychczasowa Droga Krzyżowa jest wypożyczona przez naszą parafię, na czas wybudowania kościoła. Jest możliwość sponsorowania poszczególnych stacji. Koszt jednej stacji to 1000 złotych. Chętni, którzy chcieliby wesprzeć nasz zakup zapraszamy po mszy św. do zakrystii. Fragment jednej ze stacji jest zaprezentowany przed ołtarzem.
  5. Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła.
  7. Dziś po mszy św. wieczornej Oaza Domowego Kościoła zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
  8. Przy wyjściu z kościoła ministranci zbierają ofiary do puszek na jałmużnę wielkopostną, przeznaczoną na pomoc biednym i potrzebującym.