Aktualności

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSYRbPdqUQl5MNPxr7ACxWiSURWQW2S5hUpsq7sotHRulPXQk-h

Przez cały miesiąc czerwiec, po mszy św. wieczornej, nabożeństwa czerwcowe. Modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa w intencjach naszych Rodzin.

  1. Procesja Bożego Ciała 15. czerwca (czwartek) będzie wyrazem naszej czci do Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Procesja rozpocznie się mszą św. o godz. 9.00. Po mszy (bez homilii) wyruszymy w uroczystej procesji ulicami: Malinową, Jagodową, Berberysową, Borówkową, Dębową, Brzozową, Bukową, Klonową, Jeżynową, Malinową. Przy drugim ołtarzu (ul. Brzozowa) będzie homilia. Potem udamy się procesyjnie do kaplicy na mszę św. o godz. 11.00 (bez homilii). Tak więc, można rozpocząć osobistą procesję mszą św., lub mszą św. zakończyć. Proszę serdecznie o udekorowanie trasy, domów. Zachęcam dziewczynki do sypania kwiatów. Niech będzie to wyraz naszej radości za wszelkie łaski Boże.
  2. Próba dziewczynek do sypania kwiatów w poniedziałek po mszy św. wieczorowej o godz. 19.00.

Nowe galerie:

 


Darowizna na cele kultu religijnego


Roku Pańskiego 2015, 05 września, w pierwszą sobotę miesiąca, upraszając wstawiennictwa Matki Bożej,  w Godzinie Miłosierdzia: o 15.00 po modlitwie, rozpoczęliśmy budowę Świątyni p.w. Jezusa Miłosiernego w Turce - osiedle Borek. Niech Bóg błogosławi temu dziełu i wszystkim zaangażowanym!