Ogłoszenia parafialne

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania V niedziela wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna, 19 maja 2019 r.

  1. Kontynuujemy prace budowlane kościoła. Prace te potrzebują wsparcia finansowego i modlitewnego. Zachęcam serdecznie wszystkich parafian do pomocy. Są przygotowane listy mieszkańców. Bardzo proszę chętne osoby z poszczególnych bloków, czy ulic, o pomoc w zbieraniu ofiar na budowę na drugi kwartał. Przypominam również o możliwości odpisu z podatku ofiar na budowę kościoła. Wiele osób z naszej parafii z tego korzysta. Szczegóły, jak to uczynić, są zamieszczone na naszej stronie internetowej i w gablotach przy kaplicy.
  2. Nabożeństwa majowe w naszej kaplicy po mszy św. ok. godz. 18.30. Zapraszamy Rodziny z Dziećmi do modlitwy w naszych intencjach za wstawiennictwem Matki Bożej.
  3. W tym tygodniu, w piątek (24.05) obchodzimy wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00.
  4. Spotkanie pielgrzymów udających się do Krakowa-Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w piątek (24. maja) po nabożeństwie majowym o godz. 19.00. Wyjazd, z parkingu przy kaplicy, w sobotę (25. maja) o godz. 4.30.
  5. Grupa z Domowego Kościoła prowadząca modlitwy uwielbienia zaprasza do chętnych do współpracy. Próba przed adoracją, zaplanowaną na 9 czerwca, dzisiaj na plebanii o godz. 19.00.
  6. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Dziękuję też za ofiary składane drogą elektroniczną.