Ogłoszenia parafialne

Znalezione obrazy dla zapytania pentecoste

 

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 20 maja 2018 r.


  1. Kontynuujemy prace budowlane kościoła. Wykonujemy elewację klinkierową kościoła i oczekujemy montażu konstrukcji dachu. Prace te potrzebują wsparcia finansowego i modlitewnego. Zachęcam serdecznie wszystkich parafian do pomocy. Są przygotowane listy mieszkańców. Bardzo proszę chętne osoby z poszczególnych bloków, czy ulic, o pomoc w zbieraniu ofiar na budowę na drugi kwartał.
  2. Jutro, w poniedziałek (21 maja) przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00.
  3. Nabożeństwa majowe w naszej kaplicy po mszy św. o godz. 18.30. Zapraszamy Rodziny z Dziećmi do modlitwy w naszych intencjach za wstawiennictwem Matki Bożej.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Dzieci z klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  5. Przy wyjściu z kaplicy jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  7. Po mszy św. o godz. 9.00 w Domu parafialnym spotkanie Dzielnicowego Policji z Seniorami na temat  „Seniorze nie daj się oszukać”.
  8. Gminna Biblioteka Publiczna przy ul. Konwaliowej 3 lokal 3 poszukuje wolontariuszy, na obchody V Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek. Noc Bibliotek odbędzie się 9 czerwca (sobota) w godzinach 16.00-22.00. Zainteresowanych zapraszamy już od poniedziałku  do Biblioteki.