Ogłoszenia, 13.09.2020 r.

  1. Przeżywamy dziś 24 niedzielę zwykłą, która rozpoczyna Tydzień wychowania. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta: w poniedziałek, święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w piątek Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski. Zapraszamy na Mszę świętą na godz. 18.00
  2. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 30. maja 2021 r. W związku z tym, do końca września, prosimy o zgłaszanie się chętnych, którzy chcieliby przyjąć ten sakrament w naszej parafii.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Odbędzie się poświęcenie i rozdanie książeczek pierwszokomunijnych.
  4. W Domu Parafialnym w tym roku szkolnym będą się odbywać zajęcia: karate tradycyjne, lekcje z języka angielskiego, aerobik, zumba, ognisko muzyczne. Pani od języka angielskiego czeka po Mszy świętej w sali w domu parafialnym aby udzielić bliższych informacji.
  5. Spotkanie Oazy dzieci Bożych będą odbywały się w soboty o godz. 11 w domu parafialnym. Zapraszamy dzieci po 3 klasie.
  6. Spotkania grupy wsparcia (Anonimowych Alkoholików) „Skorpion” odbywają się co niedziele w godz. 14.30-17.30. Zapraszamy nie tylko chorych na chorobę alkoholową, ale także ich rodziny, wszystkich potrzebujących pomocy!
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  8. Domowy Kościół zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 18.00
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary, na budowę Kościoła.