Ogłoszenia, 22 listopada

  1. W przyszłą niedzielę – I niedziela adwentu. Na mszy św. o godz. 9.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne. W związku z pandemią, w tym roku nie będą roznoszone opłatki do naszych Rodzin. Opłatki będzie można pobrać codziennie w kościele od godz. 17.30 lub w domu parafialnym od 18.30 do 19.00.
  2. Ogłoszenia gospodarcze. Trwają prace wykończeniowe kościoła. Co za tym idzie, mamy wiele wydatków. Dotychczasowy rok jest dla naszej parafii bardzo trudny finansowo. Mimo tego przez ostatnie pół roku dokonaliśmy bardzo dużo: wykonaliśmy instalacje elektryczne i hydrauliczne, zakupiliśmy piec grzewczy z wyposażeniem grzewczym, położono tynki, wykonaliśmy posadzkę, zainstalowano nagłośnienie i wyposażenie elektroniczne kościoła, wykonaliśmy schody na chór, barierki ochronne, wykonaliśmy sufit kościoła, wykonaliśmy tymczasowe ławki, wykonaliśmy tabernakulum, zainstalowaliśmy drzwi wewnętrzne, położyliśmy posadzkę w zakrystii, wyposażyliśmy ubikację, wykonaliśmy chodnik do kościoła. Dziękuje panu Włodzimierzowi Końko za prace wykończeniowe w zakrystii i kotłowni. Jeszcze przed zimą planujemy wykonanie drogi pożarowej wokół kościoła. Mamy nadzieję, na znalezienie środków na dalszą budowę.

Po raz kolejny składamy Wszystkim Ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać” za dotychczasową pomoc. Ofiary, które będziemy składać przy okazji otrzymania opłatków wigilijnych będą przeznaczone na spłatę zobowiązań za wykonane dotychczasowe prace. Bardzo liczymy na ofiarność naszych Parafian. Oczywiście, kto nie może złożyć ofiary z przyczyn obiektywnych, opłatek otrzyma!

Zdajemy sobie sprawę z Waszych codziennych wydatków, z kredytów, które Wielu spłaca, ale jeszcze raz przypominamy, że dzieło, które pozostawimy będzie służyć nam i przyszłym pokoleniom.

Przypominamy również, że jest możliwość odpisu z podatku ofiar na budowę kościoła. Szczegóły są umieszczone na naszej stronie internetowej.

  1. Wspólnota Kościoła Domowego z naszej parafii, serdecznie zaprasza w przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 18.00, na czuwanie modlitewne w intencji rodzin.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii.
  3. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  4. W ubiegłym tygodniu zmarli nasi parafianie: + Jan Garbowski i + Agnieszka Kędraś. Msze pogrzebowe miały miejsce w naszym kościele. Pomódlmy się o radość życia wiecznego dla nich: Wieczny odpoczynek…