Ogłoszenia, 21 marca 2021 roku

1. Bóg zapłać za ufundowanie Drogi Krzyżowej naszym Parafianom. Stacje: I – Monika i Piotr Gąska, II – Danuta i Jan Bagińscy, III – Anna i Mirosław Hawrył, IV – Koło Różańcowe pw. MB Miłosierdzia, V – Maria i Antoni Kozaczuk, VI – Olga Padała, VII – bezimienna, VIII-XIV – Ewa i Andrzej Flisowie.

2. W czwartek, (25.03) uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W Kościele katolickim jest to Dzień Świętości Życia. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00. W tym dniu jest możliwość duchowej adopcji dziecka poczętego. Duchowa adopcja polega na praktyce modlitwy i dobrowolnych dzieł pokutnych w intencji poczętego dziecka, którego narodziny są zagrożone. Zachęcamy serdecznie do tej pięknej praktyki modlitwy w obronie poczętego życia.

3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy św. o godz. 18.30.

4. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali po mszy św. o godz. 18.00.

5. Ciągle trwają prace budowy naszego kościoła. Można wesprzeć nasze działania dobrowolną ofiarą pieniężną lub modlitwą. Przypominam, że budowę kościoła finansujemy sami, bez żadnego wsparcia. Nr. konta parafialnego jest na naszej stronie parafialnej.

6. Przypominamy, że można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania codziennie, kwadrans przed wieczorną mszą św. W sobotę organizujemy spowiedź przedświąteczną w godz. 9.00-10.00 i 17.00-18.00.

7. W przyszłą niedzielę wypada Niedziela Męki Pańskiej, zwana Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm na wszystkich mszach świętych.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii. Dziękujemy również Internautom za wsparcie materialne naszej budowy kościoła.

9. Zmarł nasz parafianin Arkadiusz Tatara. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Unickiej. Wieczny odpoczynek…