Niedziela Trójcy Przenajświętszej, 30 maja 2021 roku

  1. Procesja Bożego Ciała 03. czerwca (czwartek) będzie wyrazem naszej czci do Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Procesja rozpocznie się mszą św. o godz. 9.00. Po mszy (bez homilii) wyruszymy w uroczystej procesji ulicami: Malinową, Jagodową, Berberysową, Borówkową, Dębową, Brzozową, Bukową, Klonową, Jeżynową, Malinową. Przy drugim ołtarzu (ul. Brzozowa) będzie homilia. Potem udamy się procesyjnie do kaplicy na mszę św. o godz. 11.00 (bez homilii). Tak więc, można rozpocząć osobistą procesję mszą św., lub mszą św. zakończyć. Proszę serdecznie o udekorowanie trasy, domów. Zachęcam dziewczynki do sypania kwiatów. Niech będzie to wyraz naszej radości za wszelkie łaski Boże.
  2. Bóg zapłać Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za posprzątanie i dbałość o wystrój naszego kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i ich Rodzin w piątek (04.06) od godz. 16.30. Po spowiedzi spotkanie organizacyjne.
  4. W tym tygodniu wypada: pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.
  5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bystrzycy prowadzi zapisy uczniów na zajęcia w roku szkolnym 2021-2022. W ofercie Ośrodka są: Szkoła Podstawowa Specjalna, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, Internat z całodobową opieką. Szczegóły w gablocie.
  6. W miesiącu czerwcu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po mszy św. wieczornej.
  7. W niedzielę 13. czerwca o godz. 16.00 w miejscowości Kolonia Biskupie 80 C, przy nowo umieszczonym krzyżu, będzie odprawiona msza święta polowa z okazji poświęcenia pól. Zapraszamy mieszkańców Kolonia Biskupie, Długiego oraz wszystkich chętnych, do wspólnej modlitwy o rolnicze urodzaje.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na budowę kościoła.
  9. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.