Ogłoszenia, 25 lipca 2021 roku

  1. W dniach 18-25 lipca 2021 obchodzimy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W związku z tym, po każdej mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zapraszamy kierowców, aby po mszy św. stanęli obok swoich pojazdów mechanicznych. Zbierane ofiary przeznaczone są na fundusz MIVA, z którego nabywane są samochody dla misjonarzy polskich pracujących na misjach.
  2. Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski: „Jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych w nawałnicach, burzach oraz powodziach w Niemczech, Belgii i Holandii naszą modlitwą oraz ofiarą. Błagajmy Boga o nadzieję, dla tych, którzy ucierpieli oraz o ducha solidarności, troski i współodpowiedzialności dla wszystkich ludzi dobrej woli, mogących przyjść z pomocą poszkodowanym. Apeluję, aby niedziela 25 lipca br. była obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Proszę, aby tego dnia po Mszy zorganizować zbiórkę funduszy, które zostaną im przekazane za pośrednictwem Caritas”. Abp Stanisław Gądecki.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii, jak i za ofiary indywidualne.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na budowę drogi wokół kościoła.
  5. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.
  6. Wszystkim parafianom udającym się w tym tygodniu na wypoczynek wakacyjny życzymy dobrej pogody i błogosławieństwa Bożego.