Ogłoszenia, 5 września 2021 roku

  1. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 12. czerwca 2022 r. W związku z tym, do końca września, prosimy o zgłaszanie się chętnych, którzy chcieliby przyjąć ten sakrament w naszej parafii.
  2. Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie w czerwcu 2022 r. Do końca września, prosimy o zgłaszanie się chętnych, którzy chcieliby przyjąć ten sakrament w naszej parafii. Dotyczy: młodzieży z klas 8. szkół podstawowych i młodzieży szkół średnich.
  3. Ogłoszenia gospodarcze. Trwają prace wykończeniowe kościoła. W wakacje udało nam się wykonać tzw. ołtarz przedsoborowy (pod tabernakulum). Za pomoc w tej realizacji dziękuję Panu Grzegorzowi Dumała. Wykonaliśmy również drogę wokół kościoła. Dziękuję z całego serca wszystkim ofiarodawcom, za wsparcie finansowe. W planach mamy wykonanie posadzki granitowej w prezbiterium kościoła. Zachęcam do wsparcia finansowego, aby nasza świątynia była jeszcze piękniejsza. Można także odpisać od podatku darowiznę na budowę kościoła. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Dziękuję Paniom z Kółka Różańcowego, za dbanie o kwiaty przy krzyżu i figurce Matki Bożej.
  4. W Domu Parafialnym w tym roku szkolnym będą się odbywać zajęcia: Karate tradycyjne, aerobik, zumba, ognisko muzyczne, bezpłatne porady psychologiczne. Serdecznie zapraszamy.
  5. Na terenie naszej parafii rozpoczyna działalność ewangelizacyjna Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Cotygodniowe spotkania będą odbywały się w domu prywatnym. Będzie to czas uwielbienia Boga, rozważania Słowa Bożego oraz dzielenia się życiem wiary. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Proboszczem lub z Panem Rafałem (tel. 696 230 401).
  6. Spotkania grupy wsparcia (Anonimowych Alkoholików) „Skorpion” odbywają się co niedziele w godz. 15.00-18.00. Zapraszamy nie tylko chorych na chorobę alkoholową, ale także ich rodziny, sąsiadów, ludzi z poza parafii. Po prostu wszystkich potrzebujących pomocy!
  7. Zapraszamy chłopców do grupy ministrantów. Chętni mogą się zgłaszać do zakrystii.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone w całości na budowę kościoła.
  9. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  10. Dziś obchodzimy „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Ofiary do puszek na wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców w Polsce jak i za granicą.