Ogłoszenia, 3 kwietnia 2022 roku

1. Bóg zapłać ks. Romanowi Hopejowi za wygłoszone rekolekcje i przygotowanie nas do świąt wielkanocnych.

2. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy św. o godz. 18.30.

3. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali po mszy św. o godz. 18.00.

4. Ciągle trwają prace budowy naszego kościoła. Można wesprzeć nasze działania dobrowolną ofiarą pieniężną lub modlitwą. Przypominam, że budowę kościoła finansujemy sami, bez żadnego wsparcia. Nr. konta parafialnego jest na naszej stronie parafialnej. Ofiary składane na tacę, w przyszłą niedzielę, w całości będą przeznaczone na wykonanie posadzki.

5. Przypominamy, że można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania codziennie, kwadrans przed wieczorną mszą św.

6. W przyszłą niedzielę wypada Niedziela Męki Pańskiej, zwana Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm na wszystkich mszach świętych. Na mszy św. o godz. 11.00 procesja z palmami.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii.

8. Jest prasa katolicka.

9. W przyszłą niedzielę (10.04) w godz. 12.00-13.00 będą zamknięte niektóre drogi na osiedlu. Związane jest to z biegiem charytatywnym „po zdrowie dla Ignasia”. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej imprezie.