Ogłoszenia, 18 kwietnia 2022 roku

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2022 r.

1. Składam serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom za modlitwę podczas obchodów Wielkiego Tygodnia. Dziękuję Państwu Drykom za piękne palmy, które rokrocznie zdobią naszą uroczystość w Niedzielę Palmową; Panu Mirosławowi Stoli za projekt i przygotowanie Grobu Pańskiego, Pani Agnieszce Babicz i Młodzieżowemu Kółku Różańcowemu za kompozycje kwiatowe; Panu organiście Ryszardowi Adamcowi za przygotowanie śpiewów; Pani Annie Mirońskiej za wszelką pomoc; Przedstawicielom Kościoła Domowego za przygotowanie czytań; scholi za śpiewy liturgiczne; Ministrantom i wszystkim, którzy zaangażowali się w liturgię. Dziękuję również Panu Zbigniewowi Witkowi za pojemnik na wodę święconą i Panu Grzegorzowi Dumale za wszelką pomoc przy układaniu posadzki.

2. W przyszłą niedzielę (24.04) w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, przypada nasz główny odpust parafialny. Msza św. odpustowa o godz. 11.00. Taca z tej niedzieli, w całości, będzie przeznaczona na budowę kościoła.

3. Nowenna do Bożego Miłosierdzia połączona z mszą św. o godz. 18.00. Niech będzie to nasze duchowe przygotowanie do uroczystości odpustowych.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę: w Wielki Czwartek i w Wielkanoc przeznaczone na potrzeby naszej parafii; w Wielką Sobotę na budowę kościoła, w Wielki Piątek przeznaczone na utrzymanie Miejsc Świętych w Jerozolimie; dzisiejsze ofiary na rzecz KUL-u i ofiary dla biednych i potrzebujących, do puszek, przez cały Wielki Post. Dziękuję również Internautom za ofiary składane drogą elektroniczną.

5. Wczoraj do sakramentu małżeństwa przystąpili: Kamila Kusy i Paweł Zawiślak. Nowożeńcom życzymy wiele łask Bożych, na nowej drodze życia.