Ogłoszenia, 04.09.2022 roku

1. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 04. czerwca 2023 r. W związku z tym, do końca września, prosimy o zgłaszanie się chętnych, którzy chcieliby przyjąć ten sakrament w naszej parafii.
2. Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest co 2 lata. Chętni kandydaci mogą przystąpić do bierzmowania w roku 2024. Dotyczy: obecnej młodzieży z klas 7. i 8. szkół podstawowych.
3. Ogłoszenia gospodarcze. Trwają prace wykończeniowe kościoła. W wakacje udało nam się wykonać lamperię zabezpieczającą przed zabrudzeniem ścian. Dziękuję z całego serca wszystkim ofiarodawcom, za wsparcie finansowe. W planach mamy: budowę budynku gospodarczego oraz wykonanie ołtarza i ambony granitowej. Obecnie oczekujemy na kamień z Indii. Zachęcam do wsparcia finansowego, aby nasza świątynia była jeszcze piękniejsza. Można także odpisać od podatku darowiznę na budowę kościoła. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Dziękuję Paniom z Kółka Różańcowego, za dbanie o kwiaty przy krzyżu i figurce Matki Bożej.
4. W Domu Parafialnym w tym roku szkolnym będą się odbywać zajęcia: Karate tradycyjne (informujemy, że z naszej sekcji mamy mistrzynię świata, mistrzynię Europy i kadrowiczów Polskiej sekcji Karate Tradycyjne; jesteśmy z tego powodu bardzo dumni!), aerobik, zumba, ognisko muzyczne (zapisy jutro o godz.17.00), bezpłatne porady psychologiczne. Serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.milosierny.pl.
5. Na terenie naszej parafii działała ewangelizacyjna Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Cotygodniowe spotkania odbywają się w domu prywatnym. Jest to czas uwielbienia Boga, rozważania Słowa Bożego oraz dzielenia się życiem wiary.
6. Legion Maryi zaprasza na wspólne spotkania i modlitwę w środy, po mszy świętej.
7. Spotkania grupy wsparcia (Anonimowych Alkoholików) „Skorpion” odbywają się co niedziele w godz. 15.00-17.30. Zapraszamy nie tylko chorych na chorobę alkoholową, ale także ich rodziny, sąsiadów, ludzi z poza parafii. Po prostu wszystkich potrzebujących pomocy!
8. Zapraszamy chłopców do grupy ministrantów. Chętni mogą się zgłaszać do zakrystii.
9. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone w całości na budowę kościoła.

Powiązane zdjęcia: