Ogłoszenia, 04.12.2022 roku.

1. Przypominamy, że msze św. roratnie odprawiane są w środy i piątki o godz. 6.30, a w poniedziałki i soboty o godz. 18.00.
2. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozprowadzają świece Caritasu na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
3. Trwa akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zbieramy dary rzeczowe, niezniszczone głównie na rzecz rodzin z naszej gminy. W tym roku akcja jest rozszerzona o wsparcie podopiecznych jednego z ukraińskich domów dziecka. Potrzebujemy zatem: ciepłej odzieży, butów, koców, śpiworów, pampersów i środków higienicznych, długoterminowej żywności, zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych. Nie zbieramy pieniędzy i letniej odzieży.
4. W czwartek (08.12) obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na mszę świętą o godz. 18.00. Po mszy świętej odmówimy różaniec w intencji zdrowia, w naszych Rodzinach.
5. Dziś są wybory do Rady Parafialnej. W gablotach wywieszone są nazwiska kandydatów. Przy wyjściu z kościoła jest urna wyborcza. Głosujemy na dwóch kandydatów. Na kartkach należy wypisać cyfry przypisane kandydatom i wrzucić do urny.
6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone w całości, na wykonanie ołtarza i ambony.
7. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
8. Przy wyjściu z kościoła ministranci zbierają ofiary do puszek na pomoc
Ukrainie.

Powiązane zdjęcia: