Ogłoszenia, 22.01.2023

1. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Przyjęło nas 61 % mieszkańców naszej Parafii. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie przejawy życzliwości i gościnności. Przypominamy, że ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej zostały w całości przeznaczone na wykonanie ławek w kościele.

2. Jak co roku, Papieskie Stowarzyszenie Pomocy Kościołowi w Potrzebie, przeprowadza akcję zbiórki elektroodpadów w polskich parafiach, jako pomoc dla biednych Kościołów Afryki. Zbiórka elektrośmieci w naszej parafii będzie 25. stycznia (środa) do godz. 12.00, na parkingu przed kościołem. Będzie wyłożona paleta, na którą można składać zużyty sprzęt elektroniczny. Jeszcze raz zaznaczamy: do godz. 12.00!

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć chór żeński „Inspirante” z Parafii św. Antoniego, z Lublina. Po mszy św. Koncert chóru. Zapraszamy!

4. Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

6. Wszystkim udającym się na ferie zimowe życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa.

Powiązane zdjęcia: