Ogłoszenia, 10.04.2023 Poniedziałek Wielkanocny

1. Składam serdeczne Bóg zapłać naszym Parafianom za modlitwę podczas obchodów Wielkiego Tygodnia. Dziękuję Panu Mirosławowi Stoli za projekt i przygotowanie Grobu Pańskiego, Harcerzom za czuwanie przy Grobie Pańskim, Pani Agnieszce Babicz za kompozycje kwiatowe; Panu organiście Ryszardowi Adamcowi za przygotowanie śpiewów; Pani Annie Mirońskiej za wszelką pomoc; Przedstawicielom Kościoła Domowego za przygotowanie czytań; Scholom za śpiewy liturgiczne; Ministrantom i wszystkim, którzy zaangażowali się w liturgię. Dziękuję również Panu Zbigniewowi Witkowi za wykonanie ławek do kościoła i Panu Grzegorzowi Dumale za wszelką pomoc przy układaniu posadzki Matki Bożej Miłosierdzia.
2. W przyszłą niedzielę (16.04) w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, przypada nasz główny odpust parafialny. Msza św. odpustowa o godz. 11.00. Taca z tej niedzieli, w całości, będzie przeznaczona na budowę kościoła.
3. Nowenna do Bożego Miłosierdzia połączona z mszą św. o godz. 18.00. Niech będzie to nasze duchowe przygotowanie do uroczystości odpustowych.
4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę: w Wielki Czwartek i w Wielkanoc przeznaczone na potrzeby naszej parafii; w Wielką Sobotę na budowę kościoła, w Wielki Piątek przeznaczone na utrzymanie Miejsc Świętych w Jerozolimie; dzisiejsze ofiary na rzecz KUL-u i ofiary dla biednych i potrzebujących, do puszek, przez cały Wielki Post. Dziękuję również internautom za ofiary składane drogą elektroniczną.

Powiązane zdjęcia: