Ogłoszenia, 15.10.2023

1. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej.

2. Na modlitwę wypominkową w intencji naszych bliskich zmarłych zapraszamy na godz. 18.30, w odpowiednie dni, mieszkańców ulic:

03. 11 – mieszkańcy ulic: Akacjowa, Borówkowa, Jagodowa, Bukowa 20

04. 11 – mieszkańcy ulic: Berberysowa, Długie, Biskupie Kolonia

05. 11 – mieszkańcy ulic: Brzozowa, Bukowa 4, 6, 8, 10, 12

06. 11 – mieszkańcy ulic: Bukowa 14, 16, 18, domki jednorodzinne

07. 11 – mieszkańcy ulic: Jaśminowa

08. 11 – mieszkańcy ulic: Jaworowa

09. 11 – mieszkańcy ulic: Jesionowa, Jeżynowa, Jarzębinowa

10. 11 – mieszkańcy ulic: Klonowa, Konwaliowa

11. 11 – mieszkańcy ulic: Lipowa, Olchowa, Świerkowa, Grabowa, Wierzbowa, Modrzewiowa, Malinowa, Jodłowa

12. 11 – mieszkańcy ulic: Topolowa, Wiązowa, Wrzosowa, Zawilcowa, Żurawinowa, Poziomkowa.

Kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych, prosimy składać w zakrystii. Dodatkowe kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku, przy wyjściu z kościoła. Należy wpisać odpowiednią datę, kiedy mają być odczytane.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej Parafii.

4. Z okazji Dnia Papieskiego przy wyjściu z kościoła ministranci zbierają do puszek ofiary na stypendia dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i w ten sposób budowania żywych pomników, o których zawsze wspominał św. Jan Paweł II.
5. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
6. Ogłoszenia gospodarcze: Zainstalowaliśmy nowe organy. Czekamy jeszcze na prospekt, czyli element dekoracyjne organów. Firma, która sprzedaje organy zgodziła się, aby płatność za nie rozłożyć na dogodne raty. Kto chciałby wesprzeć finansowo ten projekt, może to uczynić w zakrystii lub przelewem na nasze konto parafialne. Jednocześnie informujemy, że trwają prace wykończeniowe w kaplicy Matki Bożej Miłosierdzia.
7. W ubiegłym tygodniu do sakramentu małżeństwa przystąpili: Marzena Ciołek i Marek Krysa. Nowożeńcom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Powiązane zdjęcia: