Ogłoszenia, 25.02.2024

1. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy św. o godz. 18.30.

2. W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po mszy św. o godz. 18.00.

3. Konferencje przedmałżeńskie dzisiaj i w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.

5. We wtorek (27.02) po mszy św. wieczornej, Kościół Domowy zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu.

6. Chętnych parafian, lubiących śpiewać, którzy chcieliby się włączyć w oprawę muzyczną Triduum paschalnego w naszej parafii, zapraszamy na pierwszą próbę która odbędzie się 3 marca 2024 roku (niedziela) po Gorzkich Żalach, w sali, w domu parafialnym.

7. Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii.

9. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, w całości przeznaczone będą na budowę kościoła (wykonanie zakrystii w kaplicy Matki Bożej).

10. Od 2005 r. w II niedzielę Wielkiego Postu Kościół w Polsce modli się i wspiera finansowo misje poprzez Dzieło Pomocy „Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. Niedziela ta jest obchodzona jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej okazji w parafiach odbywa się też zbiórka na fundusz misyjny. Przy wyjściu z kościoła ministranci zbierają ofiary do puszek na pomoc misjonarzom.

11. Zmarł nasz parafianin: + Edward Siedlecki. Pogrzeb w środę o godz. 14.00, na cmentarzu, na Majdanku. Pomódlmy się o radość życia wiecznego dla Niego. Wieczny odpoczynek…

Powiązane zdjęcia: