Ogłoszenia, 16.06.2024

1. Przypominamy, że w miesiącu czerwcu po mszy św. odprawiamy nabożeństwo czerwcowe. Modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa wypraszając potrzebne łaski dla całej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. W ubiegły czwartek do sakramentu bierzmowania przystąpiły 92 osoby. Bóg zapłać Rodzicom i Młodzieży za dar ołtarza w postaci: dwóch ornatów liturgicznych, świecznika przy ołtarzu głównym, w kaplicy: ambonki, krzyża i figury Chrystusa zmartwychwstałego.

3. W przyszłą sobotę (22.06) będziemy gościli w naszej parafii członków Ruchu Oaza z całej Archidiecezji Lubelskiej. Odbędzie się wakacyjne rozesłanie. Na mszy św. o godz. 11.00 nasza Parafianka Nikola Dzikowska otrzyma krzyż misyjny i będzie posłana na misje do Kenii. Serdecznie zapraszamy naszych parafian na to wydarzenie.

4. Otrzymaliśmy, jako Parafia, zaproszenie wakacyjne z przychodni Dental Medicare mieszczącej się u nas w Turce przy ulicy Bukowej 2 (w budynku Top Marketu) dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia, na bezpłatny przegląd dentystyczny, usunięcie kamienia z osadu nazębnego oraz leczenia. Na wizyty można umawiać się telefonicznie.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii, jak i za ofiary indywidualne przeznaczone na budowę kościoła.

6. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

7. Wczoraj do sakramentu małżeństwa przystąpili: Joanna Leszczyńska i Marcin Włoda. Nowożeńcom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.

Powiązane zdjęcia: