Ogłoszenia. 27 września 2020 Niedziela XXVI niedziela zwykła

  1. 28 września (poniedziałek) o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciela Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic i placach miasta, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić za nasze miejscowości i mieszkańców oraz o miłosierdzie dla świata całego. W naszej parafii zapraszamy na wspólną modlitwę, Koronką do Bożego Miłosierdzia, przed kapliczkę Matki Bożej o godz. 15.00.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 dzieci z nasze parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy Dzieci i ich Rodziny.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.
  5. W porozumieniu z Prezydium Konferencji Episkopatu Polski oraz Księdzem Arcybiskupem Stanisławem Budzikiem, Metropolitą Lubelskim zwracamy się z prośbą  o  przeprowadzenie przez parafie zbiórki do puszek przed kościołami Archidiecezji Lubelskiej, po każdej Mszy Świętej, w niedzielę 27 września br., która obchodzona jest jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Wszystkich wiernych i ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie i gest solidarności przez pomoc materialną i modlitwę. Dyrektor Caritas. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę pieniężną do puszek, na ten cel.
  6. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą w całości na budowę kościoła.