Ogłoszenia, 4 października, XXVII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Jest to jednocześnie tydzień duchowego przygotowania naszej wspólnoty do odpustu parafialnego. W związku z tym podczas wieczornych mszy św., przez cały tydzień, będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego, wypraszając potrzebne łaski dla naszych Rodzin. Serdecznie zapraszamy na msze św. o godz. 18.00.
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 msza św. odpustowa ku czci św. Siostry Faustyny – orędowniczki Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę i świętowanie.
 3. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę (11.10) po mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.
 4. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej.
 5. Jest możliwość bezpłatnej pomocy psychologa po wcześniejszym umówieniu się. Nr telefonu na stronie internetowej parafii.
 6. Spotkania grupy wsparcia AA „Skorpion” odbywają się co niedziele w godz. 15.00-18.00.
 7. W Domu Parafialnym działają: Ognisko Muzyczne, szkoła języka angielskiego, Grupa Karate aerobik oraz taniec zumba. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
 8. Spotkanie Oazy dzieci Bożych będą odbywały się w soboty o godz. 11.00 w domu parafialnym. Zapraszamy dzieci po 3 klasie.
 9. Zachęcamy chłopców do służby ministranckiej. Można się zgłosić po mszy św. do zakrystii.
 10. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 dziewczynki będą mogły zapisać się do drużyny zuchenek działającej przy naszej parafii.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, w całości przeznaczone na budowę kościoła.
 12. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.