Ogłoszenia, 24 stycznia 2021 roku

  1. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Episkopatu Polski Abpa Stanisława Gądeckiego, w porozumieniu z ks. Abpem Stanisławem Budzikiem, Caritas Archidiecezji Lubelskiej ogłasza dziś zbiórkę do puszek na terenie Archidiecezji Lubelskiej, na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji. W wyniku tragicznych wydarzeń śmierć poniosło co najmniej siedem osób, a 26 zostało rannych, było to największe trzęsienie ziemi, jakie miało miejsce w Chorwacji od czasu wprowadzenia nowoczesnej aparatury sejsmicznej. Pomoc trafi do najbardziej poszkodowanych mieszkańców miast Petrinja, Sisak i Glina oraz okolicznych wiosek. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę pieniężną na ten cel.
  2. Mamy księgę intencji mszalnych na rok 2021. Można rezerwować terminy mszy św. za naszych bliskich zmarłych lub o błogosławieństwo Boże dla żyjących.
  3. Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na potrzeby naszej parafii.
  5. W ubiegłym tygodniu zmarły nasze parafianki: +Monika Michaluk i +Elżbieta Smolińska. Msze pogrzebowe miały miejsce w naszym kościele. Pomódlmy się o radość życia wiecznego dla nich: Wieczny odpoczynek…