Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 14 listopada 2021 roku

 1. W przyszłą niedzielę – I niedziela adwentu. Na mszy św. o godz. 9.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne. W związku z tym, serdecznie proszę chętnych Parafian, o pomoc w rozniesieniu, w reżimie sanitarnym, opłatków do naszych Rodzin. Jednocześnie informuję, że Osoby, które będą roznosiły opłatki, będą miały: listy mieszkańców naszego Osiedla, upoważnienie z pieczątką parafialną i podpisem Proboszcza.
 2. Ogłoszenia gospodarcze. Trwają kosmetyczne prace wykończeniowe dachu oraz elewacji zewnętrznej. Obecnie kładziemy posadzkę w prezbiterium kościoła, planujemy również prace oświetleniowe w prezbiterium. Co za tym idzie, mamy wiele wydatków. Mamy nadzieję, na znalezienie środków na dalszą budowę.
  Po raz kolejny składamy Wszystkim Ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać” za dotychczasową pomoc. Ofiary, które będziemy składać przy okazji otrzymania opłatków wigilijnych będą ofiarą na naszą budowę. Oczywiście, kto nie może złożyć ofiary z przyczyn obiektywnych, opłatek otrzyma!
  Zdajemy sobie sprawę z Waszych codziennych wydatków, z kredytów, które Wielu spłaca, ale jeszcze raz przypominamy, że dzieło, które pozostawimy będzie służyć nam i przyszłym pokoleniom.
  Przypominamy również, że jest możliwość odpisu z podatku ofiar na budowę kościoła. Szczegóły są umieszczone na naszej stronie internetowej.
 3. Co środę po mszy św. wieczornej spotkanie Legionu Maryi. Zapraszamy na nie chętnych, którzy chcieliby pogłębić pobożność maryjną.
 4. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski zwrócił się z prośbą do wiernych oraz wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się w zbiórkę funduszy na rzecz migrantów z granicy. W dniu dzisiejszym we wszystkich kościołach w Polsce zbieramy na ten cel ofiary do puszek Caritas.
 5. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.