Ogłoszenia, 28 listopada 2021 roku

I NIEDZIELA ADWENTU 2021 r.

  1.  W okresie adwentu, w tradycji polskiej wierni gromadzą się na mszy św. ku czci Matki Bożej zwaną roratami. W naszym kościele będziemy odprawiać msze św. roratnie we środy i piątki o godz. 6.30 oraz poniedziałki i soboty o godz. 18.00.
  2. Rekolekcje adwentowe będą w terminie od 17 do 19 grudnia.
  3. Dzisiaj na mszy św. o godz. 9.00 zostały poświęcone opłatki wigilijne. W związku z tym, serdecznie proszę chętnych Parafian, o pomoc w rozniesieniu opłatków, w reżimie sanitarnym, do naszych Rodzin. Jednocześnie informuję, że osoby, które będą roznosiły opłatki, będą miały: imienne listy mieszkańców naszego Osiedla, upoważnienie z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Ofiary, które będziemy składać przy tej okazji, będą przeznaczone na naszą budowę kościoła.
  4. Poświęcenie medalików dla Dzieci Pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Po mszy św. przymiarka strojów pierwszokomunijnych.
  5. Co środę po mszy św. wieczornej spotkanie Legionu Maryi. Zapraszamy na nie chętnych, którzy chcieliby pogłębić pobożność maryjną.
  6. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę (05.12) po mszy św. wieczornej.
  7. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy również za ofiary składane drogą elektroniczną na nasze konto parafialne.
  9. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.