Ogłoszenia, 22 maja 2022 roku

1. Bóg zapłać Księdzu Arcybiskupowi za obecność i wspólną modlitwę w naszej wspólnocie parafialnej. Obiecujemy wspierać Księdza Arcybiskupa i Jego wszelkie poczynania naszą modlitwą.

2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele po mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy Rodziny z Dziećmi do modlitwy w naszych intencjach, za wstawiennictwem Matki Bożej. We wtorek (24.05) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

3. Od 20 maja (piątek) nabożeństwa majowe będą połączone z nowenną do Ducha Świętego.

4. Od 3 czerwca w naszej parafii ruszają warsztaty pt. „7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Zapraszamy wszystkich ojców do odkrycia piękna ojcostwa i życia nim na co dzień w swoich rodzinach. Szczegóły na plakacie w gablotach.

5. Jest możliwość skorzystania z darmowej pomocy psychologicznej, w naszej parafialnej poradni psychologicznej, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Dziękuję też za ofiary składane drogą elektroniczną.