Ogłoszenia, 29 maja 2022 roku – Wniebowstąpienie

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenna do Ducha Świętego codziennie, połączona z nabożeństwem majowym i czerwcowym.

2. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego (w przyszłą niedzielę), organizujemy czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Chętnych do oprawy muzycznej zapraszamy na próby: dziś na godz. 19.00 do domu parafialnego oraz w przyszłą niedzielę 5. czerwca na godz. 17.00 do naszego kościoła.

3. Młodzież przyjmująca sakrament bierzmowania jako dar ołtarza zakupiła sprzęt liturgiczny (dzwonki oraz gong). Serdecznie dziękujemy za ten dar.

4. Spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych w piątek (3 czerwca) po mszy św. o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

5. Rocznica Pierwszej Komunii św. będzie 19 czerwca na mszy św. o godz.11.00.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

7. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.

8. Od 3 czerwca (piątek) w naszej parafii ruszają warsztaty pt. „7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Zapraszamy wszystkich ojców do odkrycia piękna ojcostwa i życia nim na co dzień w swoich rodzinach. Szczegóły na plakacie w gablotach.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

10. Ofiary składane na tacę, w przyszłą niedzielę, będą w całości przeznaczone na budowę kościoła. Planujemy wykonać docelowy, kamienny ołtarz i ambonkę.