Ogłoszenia, 18.09.2022 roku

  1. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 04. czerwca 2023 r. Do końca września, prosimy o zgłaszanie się chętnych, którzy chcieliby przyjąć ten sakrament w naszej parafii.
  2. Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielany jest co 2 lata. Chętni kandydaci mogą przystąpić do bierzmowania w roku 2024. Dotyczy: obecnej młodzieży z klas 7. i 8. szkół podstawowych.
  3. Zakładamy w naszej parafii Oazę Dzieci Bożych. Spotkania poprowadzą animatorzy z naszej parafii (studenci). Zapraszamy dzieci na spotkania, do domu parafialnego, w soboty o godz. 10.00‼
  4. W Domu Parafialnym w tym roku szkolnym odbywają się zajęcia: Karate tradycyjne, aerobik, ognisko muzyczne, bezpłatne porady psychologiczne. Serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.milosierny.pl.
  5. Na terenie naszej parafii działała ewangelizacyjna Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Cotygodniowe spotkania odbywają się w domu prywatnym. Jest to czas uwielbienia Boga, rozważania Słowa Bożego oraz dzielenia się życiem wiary.
  6. Legion Maryi zaprasza na wspólne spotkania i modlitwę w środy, po mszy świętej.
  7. Spotkania Anonimowych Alkoholików „Skorpion” odbywają się co niedziele w godz. 15.00-17.30. Zapraszamy nie tylko chorych na chorobę alkoholową, ale także ich rodziny, sąsiadów, ludzi z poza parafii. Po prostu wszystkich potrzebujących pomocy!
  8. Zapraszamy chłopców do grupy ministrantów. Chętni mogą się zgłaszać do zakrystii.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na utrzymanie parafii.
  10. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny