Ogłoszenia, 25.09.2022 roku

  1. 28 września (środa) o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciela Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic i placach miasta, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić za nasze miejscowości i mieszkańców oraz o miłosierdzie dla całego świata. W naszej parafii zapraszamy na wspólną modlitwę, Koronką do Bożego Miłosierdzia, przed kapliczkę Matki Bożej o godz. 15.00.
  2. W przyszłą niedzielę (02.10) po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie Dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców. Poświęcimy i rozdamy różańce pierwszokomunijne.
  3. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy Dzieci i ich Rodziny.
  4. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. W każdą pierwszą sobotę, o godz. 7.00, organizujemy męski różaniec i mszę św. dla mężczyzn. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i odkrywanie piękna męstwa i ojcostwa. Również w pierwsze soboty miesiąca, o godz. 18.00 msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy ludzkości. Po mszy różaniec w tej samej intencji, prowadzi Legion Maryi.
  5. Zapraszamy dzieci i młodzież do Oazy Dzieci Bożych. Spotkania odbywają się co soboty w domu parafialnym: o godz. 9.30 młodzież i o godz. 11.00 dzieci.
  6. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Wszystkich wiernych i ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie i gest solidarności przez pomoc materialną i modlitwę. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę pieniężną do puszek, na ten cel.
  7. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą w całości na budowę kościoła.