Ogłoszenia, 08.10.2023

1. Naszym uroczystościom odpustowym towarzyszyło przygotowanie duchowe. Cały tydzień modliliśmy się „Koronką do Miłosierdzia Bożego”. Nasz parafialny tydzień miłosierdzia był okazją do głębszej refleksji nad wielkim miłosierdziem Bożym względem nas mieszkańców Osiedla. Za liczny udział wiernych w tym nabożeństwie składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Po mszy św. o godz. 11.00 będzie nabór do grupy zuchenek. Chętne dziewczynki zapraszamy do harcówki w Domu parafialnym.

3. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej.

4. W przyszłą niedzielę (15.10), po mszy św. Wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5. W najbliższym czasie zostaną dostarczone, do naszych domów, kartki wypominkowe. Aby można było sobie zaplanować obecność na modlitwie wypominkowej w intencji naszych bliskich zmarłych, dostarczymy je odpowiednio wcześniej, z datą ich odczytania. Cała Parafia została podzielona tak, abyśmy w konkretny dzień mogli prosić Dobrego Boga o miłosierdzie dla naszych zmarłych. Moi drodzy, nie zapominajmy o naszych bliskich zmarłych, zachęcajmy do wspólnej modlitwy wypominkowej Kościoła także całe Rodziny, a szczególnie dzieci. Jeżeli nie nauczymy naszych dzieci modlitwy za zmarłych, to kto się będzie modlił za nas, gdy odejdziemy z tego świata? A modlitwę za dusze zmarłych, nie da się niczym zastąpić. Kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych, proszę składać w zakrystii.

6. W naszej parafii w soboty odbywają się spotkania Ruchu Światło-Życie. Uczniowie klas od 3. do 5. spotykają się o godz. 10.00 (Oaza Dzieci Bożych) a młodzież o godz. 11.00 (Oaza Nowej Drogi).

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej Parafii.

8. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Powiązane zdjęcia: