Ogłoszenia, 01.10.2023

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Jest to jednocześnie tydzień duchowego przygotowania naszej wspólnoty do odpustu parafialnego. W związku z tym podczas wieczornych mszy św., przez cały tydzień, będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego, wypraszając potrzebne łaski dla naszych Rodzin. Serdecznie zapraszamy na msze św. o godz. 18.00.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 msza św. odpustowa ku czci św. Siostry Faustyny – orędowniczki Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę i świętowanie.

3. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej.

4. Jest możliwość bezpłatnej pomocy psychologa, po wcześniejszym umówieniu się. Nr telefonu na stronie internetowej parafii.

5. Spotkania grupy wsparcia AA „Skorpion” odbywają się co niedziele w godz. 14.30-17.30.

6. W tym tygodniu wypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. W każdą pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 7.00, jest odmawiany męski różaniec, a po nim msza św. dla mężczyzn. Natomiast wieczorem, po mszy św., Legion Maryi zaprasza na modlitwę różańcową w intencjach podanych przez Matkę Bożą.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, w całości przeznaczone na budowę kościoła.

8. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Jest też dodatkowy miesięcznik. W tym miesiącu poświęcony Matce Bożej.

9. W ubiegłym tygodniu do sakramentu małżeństwa przystąpili: Urszula i Marcin Wąsowscy. Nowożeńcom życzymy błogosławieństwa bożego i opieki Matki Bożej.

10. We środę, o godz. 11.00, na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie, odbędzie się pogrzeb + Andrzeja Krejtza. Pomódlmy się o radość życia wiecznego dla Niego Wieczny odpoczynek…

Powiązane zdjęcia: