Ogłoszenia, 19.05.2024, Zesłanie Ducha Świętego

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele po mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy Rodziny z Dziećmi do modlitwy w naszych intencjach Litanią do Matki Bożej.

2. Jutro, w poniedziałek, obchodzimy w Tradycji Kościoła drugi dzień Zielonych Świąt, tj. święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00.

3. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

5. Komunikat Metropolity Lubelskiego zapraszający na Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Umiłowani w Chrystusie Panu – Siostry i Bracia! 26 maja kolejny raz ulicami Lublina przejdzie Marsz dla życia i rodziny. Chcemy dziękować Bogu za bezcenny dar, jakim jest życie. Wyrażamy wdzięczność naszym rodzicom za to, że nas przyjęli jako dar oraz otoczyli miłością i troską. W Dniu Matki zwrócimy się ku naszym mamom i zgromadzimy się pod hasłem „Dziękuję, że mnie urodziłaś”. Początkiem spotkania będzie Msza Święta w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 15.00. Bezpośrednio po jej zakończeniu przejdziemy ulicami miasta, aż do Ogrodu Saskiego, gdzie będziemy przeżywać radość dzieci i wdzięczność dzieci Bożych. Dla najmłodszych będą przygotowane liczne atrakcje, między innymi piknik rodzinny. Całość zakończy się koncertem. Zachęcam do uczestnictwa i wyrażenia swojego poparcia dla życia i rodziny. Z modlitwą i błogosławieństwem. Wasz biskup Stanisław.

Powiązane zdjęcia: