Ogłoszenia, 26.05.2024, Niedziela Najświętszej Trójcy

1. Procesja Bożego Ciała 30. maja (czwartek) będzie wyrazem naszej czci do Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Procesja rozpocznie się mszą św. o godz. 9.00. Po mszy św. (bez homilii) wyruszymy w uroczystej procesji ulicami: Malinową, Jagodową, Berberysową, Borówkową, Dębową, Brzozową, Bukową, Klonową, Jeżynową, Malinową. Przy drugim ołtarzu (ul. Brzozowa) będzie homilia. Potem udamy się procesyjnie do kaplicy na mszę św. o godz. 11.00 (bez homilii). Tak więc, można rozpocząć osobistą procesję mszą św., lub mszą św. zakończyć. Proszę serdecznie o udekorowanie trasy, domów. Zachęcam dziewczynki do sypania kwiatów. Niech będzie to wyraz naszej radości za wszelkie łaski Boże.

2. Bóg zapłać Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za posprzątanie i dbałość o wystrój naszego kościoła. Dziękujemy również za dar ołtarza w postaci puszki komunijnej i ornatu.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i ich Rodzin w piątek (31.05) o godz. 16.30. Po spowiedzi spotkanie organizacyjne.

4. W przyszłą niedzielę (2. czerwca) o godz. 15.00 w miejscowości Kolonia Biskupie 80 C, przy krzyżu, będzie odprawiona msza święta polowa z okazji poświęcenia pól. Zapraszamy mieszkańców: Kolonii Biskupie, Długiego oraz wszystkich chętnych, do wspólnej modlitwy o rolnicze urodzaje.

5. W miesiącu czerwcu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po mszy św. wieczornej.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na budowę kościoła (na prace ogrodnicze, przy zagospodarowaniu terenu przykościelnego, do celów rekreacyjnych parafian).

8. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Powiązane zdjęcia: