Ogłoszenia, 09.06.2024

1. Przypominamy, że w miesiącu czerwcu po mszy św. odprawiamy nabożeństwo czerwcowe. Modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa wypraszając potrzebne łaski dla całej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. Na parkingu parafialnym jest żółty kontener. Przez firmę zewnętrzną, zbierana jest do niego odzież używana i akcesoria tekstylne. Dochód ze sprzedaży tych produktów będzie przeznaczony na rzecz Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta. Bractwo to organizuje m.in. kuchnię dla ubogich w Lublinie. Zachęcamy do całorocznego wsparcia tej akcji.

3. Dzisiaj o godz. 19.00, spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Sakrament bierzmowania będzie sprawowany w czwartek (13.06) na mszy św. o godz. 18.00.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii, jak i za ofiary indywidualne przeznaczone na budowę kościoła.

5. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

6. Wczoraj do sakramentu małżeństwa przystąpili: Karolina Pachuta i Michał Lemieszek. Nowożeńcom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.

Powiązane zdjęcia: