Ogłoszenia, 02.06.2024

1. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała 6. czerwca (czwartek) o godz. 18.00. Po mszy św. wyruszymy w procesji do 4 ołtarzy dookoła kościoła. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów. Przy czwartym ołtarzu poświęcimy wianki i będzie specjalne indywidualne błogosławieństwo małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym.

2. W piątek (07. 06) uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Procesji Bożego Ciała: Przygotowującym ołtarze, Dzieciom, Księdzu Pawłowi i ks. Mariuszowi za dbanie o porządek w czasie procesji, ks. Sebastianowi za wygłoszoną homilię, Ministrantom, Harcerzom, Panu Organiście Ryszardowi, i wszystkim tak licznie zgromadzonym na procesji.

4. Bóg zapłać Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za dar ołtarza w postaci: zestawu puszek do komunii świętej, ornatu i ofiary pieniężnej, za którą zostaną zakupione drzewka i krzewy na miejsce rekreacyjne dla Parafian.

5. W przyszłą niedzielę (09.06.) o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

6. Przypominamy, że w miesiącu czerwcu po mszy św. odprawiamy nabożeństwo czerwcowe. Modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa wypraszając potrzebne łaski dla całej parafii. Serdecznie zapraszamy.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, w całości przeznaczone na budowę kościoła (na prace ogrodnicze terenu kościelnego).

8. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Powiązane zdjęcia: