Ogłoszenia, 10.09.2023

1. W czwartek (14.09) święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek (15.09) wspomnienie NMP Bolesnej, zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00.

2. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 26. maja 2024 r. W związku z tym, do końca września, prosimy o zgłaszanie się dzieci, które chciałyby przyjąć ten sakrament w naszej parafii.

3. Sakrament bierzmowania dla młodzieży z klas 8. szkoły podstawowej i starszych (ze szkół średnich) planowany jest na wiosnę przyszłego roku. W związku z tym, do końca września prowadzone są zapisy chętnych.

4. Jest możliwość wsparcia finansowego naszej wspólnej budowy kościoła. Można także złożyć dobrowolny przelew na nasze konto parafialne. Jest możliwość odpisu darowizny na budowę kościoła od obowiązkowego podatku, płaconego corocznie. Jak to uczynić można dowiedzieć się z naszej strony internetowej. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

5. W Domu Parafialnym są prowadzone zajęcia: Karate tradycyjne, ognisko muzyczne (gdzie można nauczyć się grać na skrzypcach, pianinie, gitarze, ukulele, keyboardzie), dla kobiet zajęcia z aerobiku i fitness. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

6. Zapraszamy na spotkania grupy oazowej. Odbywają się one w każdą sobotę. Młodzież o godz. 9.30, a dzieci o godz. 11.00. Więcej na ten temat, na naszej stronie internetowej.

7. Zapraszamy chłopców do grupy ministrantów. Chętni mogą się zgłaszać do zakrystii.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

9. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.