Ogłoszenia, 24.09.2023

1. 28 września (czwartek) o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciela Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic i placach miasta, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić za nasze miejscowości i mieszkańców oraz o miłosierdzie dla całego świata. W naszej parafii zapraszamy na wspólną modlitwę, Koronką do Bożego Miłosierdzia, przed kapliczkę Matki Bożej o godz. 15.00.

2. W przyszłą niedzielę (01.10) po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie Dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców. Poświęcimy i rozdamy różańce pierwszokomunijne.

3. Sakrament bierzmowania dla młodzieży z klas 8. szkoły podstawowej i starszych (ze szkół średnich) planowany jest na wiosnę przyszłego roku. W związku z tym, do końca września prowadzone są zapisy chętnych.

4. W miesiącu październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy Dzieci i ich Rodziny.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież do Oazy Dzieci Bożych. Spotkania odbywają się co soboty w domu parafialnym: o godz. 11.00 młodzież i o godz. 10.00 dzieci.

6. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Wszystkich wiernych i ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie i gest solidarności przez pomoc materialną i modlitwę. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę pieniężną do puszek, na ten cel.

7. Jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą w całości na budowę kościoła.

Powiązane zdjęcia: